Jídlo s sebou / rozvoz | Praha-východ
Zábava až do noci, úžasná atmosféra a pohoda? To u nás můžete zažít pokaždé nanovo. U nás si můžete posedět ve stylovém baru, objednat si skvělé pití a vychutnávat si atmosféru nočního dění. Celoročně Vám nabízíme možnost využít naše venkovní prostory.

Nejlepší bar s širokým sortimentem nápojů
V naší kuchyni vaříme pouze z čerstvých surovin a tak si můžete vychutnat českou kuchyni v té nejvyšší kvalitě. Ze specialit našich salátů si vybere opravdu každý mlsný jazýček. Ochutnat můžete zejména jedinečně lahodné sýry a ryby a k nim si dopřát naše vychlazené pivo nebo ovocné koktejly. Díky bezplatné wifi můžete sdílet své zážitky s celým světem.

Dieta a alergie
V naší jedinečné nabídce jídel si vybere každý. Připravujeme i vegetariánská jídla. Existuje mnoho variant, jak ze zdravých surovin vykouzlit jedinečné a chutné jídlo. Zkuste to u nás a my Vám ukážeme, jak na to.

Zařídíme Vám i soukromou akci či svatbu
Svůj vůz můžete pohodlně zaparkovat na parkovišti u restaurace. Bezbariérový přístup do naší restaurace je pro nás samozřejmostí. Rezervaci míst Vám vždy ochotně zařídíme. Přijímáme rezervace i přes e-mail: hospoda.konetopy@seznam.cz nebo telefonicky na +420601581611. Platit u nás můžete jak hotově tak, kartou VISA a kartou Mastercard. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám samozřejmě zabalíme i s sebou. Součástí našich služeb je i zajištění cateringu na různé akce. Rádi Vám sestavíme nabídku pro Vaši akci. Napište nám! Nabízíme cateringové služby. Zašlete nám objednávku. Hledáte místo pro Váš svatební den? Zařídíme, aby byl od začátku až do konce překrásný. V pondělí máme zavřeno. Ostatní dny jsme tu pro Vás.