info@restauracekonetopy.cz
Konětopy
602391594

O restauraci

O restauraci

Restaurace Konětopy je umístěna ve středu obce Konětopy. Byla otevřena po rekonstrukci v červnu 2021 a nyní funguje jako rodinná restaurace, kde pro Vás vytváříme příjemné místo k posezení s přáteli, zábavě i odpočinku.

V restauraci Konětopy si můžete vybrat z nabídky různých značek piva, která Vám personál načepuje s láskou a v souladem s kodexem kvality. Vychutnáte si tak pivo načepované v čistě ošetřeném skle, krásně vychlazené a se sametově krémovou pěnou.
Součástí restaurace je sál s kapacitou až 160 osob, který je jako stvořený pro Vaši rodinnou oslavu, svatbu nebo jinou kulturní akci. V restauraci nabízíme velmi kvalitní africkou kávu od dodavatele s bohatou tradicí (příběh jejího putování až k Vám si můžete přečíst u nás v restauraci), širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, výběrové rumy z Latinské Ameriky, kvalitní vína, domácí čerstvé čaje a limonády, domácí pochutiny a jídla připravovaná denně z čerstvých místních surovin, sladké dobroty a zmrzliny. Všechny dobroty si můžete vychutnat u nás v restauraci, nebo Vám je ochotně zabalíme s sebou. Snažíme se, abychom znali naše zákazníky a byli schopni vše přizpůsobit jejich potřebám a požadavkům. Ochotný personál se Vám bude věnovat po dobu Vaší návštěvy u nás, při posezení s rodinou, přáteli nebo při Vašem pracovním jednání. Restaurace Konětopy je po rekonstrukci stylově vybavena a zařízena, k posezení můžete využít 30 míst přímo v restauraci, 15 míst v salónku, na zahrádce, nebo po předchozí domluvě i ve velkém sále s dostatečným prostorem, jak na podiu, tak i na parketu. Všechny zmiňované prostory lze oddělit a vychutnat si tak soukromou atmosféru. Uspořádat u nás můžete rodinnou a narozeninovou oslavu, setkání s přáteli, svatební oslavy a party, firemní akce a školení, semináře a kurzy, plesy, hudební vystoupení, degustace a ochutnávky. K tomu je pro Vás k dispozici wifi připojení zdarma, možnost promítání i cateringové služby. Rádi Vám sestavíme nabídku pro Vaši akci. Platit u nás můžete jak hotově tak, kartou VISA a kartou Mastercard. V blízkosti restaurace je parkoviště pro zákazníky a zastávky autobusů. Obec Konětopy je vyhledávanou rekreační a odpočinkovou lokalitou, nedaleko od restaurace se nacházejí Konětopská jezera.

Naše služby